Apie mus

Prekinis ženklas

„taškU” yra lietuviškas prekinis ženklas skirtas visiems ir visoms mylinčioms madą bei mėgstančioms akį traukinatį stilių. Tokie žmonės rengiasi taip, kaip jiems patinka. Niekas nelieka nepastebėtas su „taškU” drabužiais.

Prkinis ženklas gimė 2015 metais ieškant išskirtinių drabužių ir susidūrus su išskirtinių idėjų bei sprendimų trūkumu rinkoje. Viskas prasidėjo kuriant išskirtinius džemperių modelius ir dekoruojant juos rankomis tiesiai ant audinio. Būtent tuo taškU ir išsiskyrė rinkoje tuo metu. Ne vien modeliai buvo išskirtiniai, tačiau kiekvienas produktas būdavo unikalus, nes buvo piešiamas išskirtinai rankomis ir niekada nesigauvo identiškai taip pat, kaip prieš tai buvę.

Bėgant laikui prekinis ženklas toblėjo, asortimentą papildė daugiau skirtingų modelių, gaminami kiekiai stipriai išaugo. Nepaisant to, kad rankomis piešti ant kiekvieno savo drabužio nebespėjame fiziškai, tačiau jie vis vien išlieka unikalūs, kadangi kiekvieną piešinį kuriame patys nuo pat pirmo štricho ir nenaudojame jokių pirktinių paveikslėlių spaudai ant savo gaminių.

Laimingi ir patenkinti klientai yra mūsų pagrindinis tikslas. Būtent dėl šios priežasties labai vertiname kokybę, aukšto lygio paslaugas ir tikimės padaryti savo klientus laimingais vedini vizijos, kad mūsų drabužiai taptų naujaisiais jūsų mėgstamiausiais garderobo drabužiais.

Atsakomybė

Kreipiame itin didelį dėmesį rinkdamiesi medžiagų gamintojus ir tiekėjus, kadangi labai vertiname kokybę. Kruopščiai kuriame kiekvieną modelį, kad galutinis produktas mūsų mylimiems klientams būtų ne tik gražus, tačiau patogus, aukštos kokybės ir tuo pat metu funkcionalus gaminys.

Kokybė

Visi mūsų produktai yra nuo pradžių iki pabaigos gaminami Lietuvoje, pradedant nuo idėjos ir baigiant paskutine siūle ir dekuoruojant viską specialiai mūsų kurtais piešiniais. Dėl to, kad valdome visą gamybos procesą nuo pradžios iki galo, esame lankstūs ir galime pasiūlyti nestandartinius mūsų gaminių dydžius savo klientams pagal specifinius išmatavimus.

Išskirtinumas

Visi piešiniai, kuriais marginame dalį savo produkcijos, nuo pirmojo štricho yra kurti mūsų pačių. Todėl galime užtikrinti, kad ne tik mūsų siūlomi modeliai, bet ir jū dekoras yra visiškai unikalūs.

Nestandartiniai dydžiai

Nepavyko rasti jums puikiai tinkančio dydžio? Visiškai ne problema! Kadangi viską gaminame patys ir norime, kad mūsų mylimi klientai būtų stilingi – visada galime pasiūlyti išskirtinius dydžius pagal Jūsų specifinius išmatavimus. Viskas ką Jums reikės padaryti – pasidalinti su mumis savo išmatavimais.

Dėl nestandartinių dydžių prašome susisiekti su mumis.

Susisiekite

Kur galite rasti mūsų produkcijos

Mūsų internetinė parduotuvė ir studija nėra vienintelės vietos, kuriose galite rasti, pasimatuoti ir įsigyti mūsų produkcijos. Bendradarbiaujame su butikais, kuriuose galite pasimatuoti ir įsigyti mūsų drabužių.

Uždaryti
Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.

0