Grąžinimo taisyklės

Visada tikimės, kad mūsų produktai Jums tiks puikiai. Tačiau net jeigu nuspręstumėte grąžinti įsigytą prekę dėl bet kokios priežasties – susisiekite su mumis el. paštu help@tasku.lt.

Sąlygos

Mūsų prekių grąžinimo politika galioja 14 (keturiolika) kalendorinių dienų. Galite dėl bet kokios priežasties grąžinti prekę(-es) per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo užsakymo gavimo dienos.

Jei nuo užsakymo gavimo prabėgo 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, deja, bet negalėsime Jums pasiūlyti pinigų grąžinimo ar prekės keitimo galimybių.

Prekių tinkamumas grąžinimui

Kad būtų galima grąžinti prekę ji turi būti nenaudota, su visomis etiketėmis ir tokios pat būklės, kokią gavote, kuomet užsakymas buvo pristatytas. Taip pat prekė turi būti originalioje pakuotėje.

Dovanų kuponai nėra grąžinamos prekės.

Prekių grąžinimas

Grąžinimo atveju Jūs būsite atsakingas už prekės siuntimo pardavėjui kaštų padengimą. Pristatymo išlaidos, jei tokios buvo sumokėtos užsakymo metu, nėra grąžinamos. Pinigų grąžinimo atveju, pirminio siuntimo suma (jei tokia buvo), bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.

Visi grąžinimai privalo būti daromi su siuntų sekimo galimybe ir siuntos sekimo numeris turi būti atsiunčiamas paštu help@tasku.lt per 1 (vieną) dieną nuo laiko, kai buvo išsiųsta grąžinama siunta.

Pinigų grąžinimas

Jeigu grąžinamos netinkamos kokybės arba brokuotos prekės – jas pakeičiame analogišku produktu arba atliekame pinigų grąžinimą, jeigu tokios pat prekės neturime prekyboje.

Jei prekė buvo įsigyta su nuolaida – grąžinama suma, kuri pirkimo metu buvo su galiojančia nuolaida.

Jeigu grąžinimas atitinka visas sąlygas, tuomet atliksime pinigų grąžinimą. Ir pinigai bus pervesti į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Įprastai pinigų grąžinimą atliekame per porą darbo dienų nuo grąžinamų prekių gavimo.

Po pinigų grąžinimo – el. paštu gausite patvirtinimą apie užsakymo statuso pasikeitimą ir atliktą pinigų grąžinimą 

Pastebime, kad pinigų perlaidų apdorojimas bankuose reikalauja šiek tiek laiko, iki kol pinigai pasiekia Jūsų sąskaitas.

 

Šio grąžinimo sąlygos yra parengtos remiantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais.

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.

0